• Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
  • +26 920 810
facebook

Lázár Ervin Program, Fővárosi Nagycirkusz

IMG_20231108_114530

A Lázár Ervin Program (LEP) keretében a nyolcadik évfolyam a Fővárosi Nagycirkuszba látogatott, ahol egy fantasztikus előadást tekintettek meg.

Az ismertető szerint: "A Csodaláda című műsor elhozza a karácsony csodáját. Világhírű, fesztiváldíjas műsorszámok repítik el a közönséget egy varázslatos világba, amelyben a béke, az egyensúly, a játékosság, a bizalom, és nem utolsó sorban a humor éppúgy megjelenik, mint a lehetetlen feletti győzelem, az emberi teljesítőképesség határain túli diadal. Szédületes levegőszámok, mutatványok, bámulatos trükkök, barátságos kutyák és lovak várják a nagyérdeműt, akiket a világ egyik legjobb bohócpárosa kalauzol végig az előadáson." Tanulóinkat és osztályfőnökeiket is lenyűgözte ez a csodálatos előadás.

Vinczéné Takáts Andrea és Bajnokné Balogh Edina osztályfőnökök