• Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
  • +26 920 810
facebook

Kéktúra szakkör

kektura3

Iskolánkban új szakkör vált elérhetővé a diákok számára, ez pedig a kéktúra szakkör. A szakkör megálmodója Kozma Anikó, cinkostársa pedig Egerszegi György.

Az első kirándulás október 21-én, szombaton volt. A túra Piliscsabáról indult, itt gyönyörű földtani és botanikai értékekben gazdag túraútvonalon indultak el, ahol a dolomit sziklagyepek világán át a mészkőszurdokok medrébe vezetett a kék turistajelzés. A túra érintette a Nagy-Szénás hegycsúcsát majd innen Nagykovácsi érintésével Telki felé vették az irányt.

Összesen több mint 20 km-t tett meg a csapat, közben a gyerekek Rockenbauer Pál nyomdokain lépegetve megismerkedhettek a környék természeti csodáival, és olyan értékeket építhettek mindennapjaikba, mint a természet szeretete, tisztelete, valamint a természet védelmének fontossága.

Matesz Marianna testnevelő tanár