Sakk és matematika versenyeredmények

versenyeredmenyek1

A február-márciusi „éremeső” után folytatódott az éremszerzés a megyei Sakk Diákolimpián. A felső tagozatos fiúk a 2. helyet szerezték meg.

versenyeredmenyek2

Csapattagok: Balogh Zétény 6.a, Győrffy Ákos és Móczár Sebestyén 8.ab, Siba Gergő 8.c osztályos tanulók.

Hat iskola részvételével rendezték meg a Pataki Ferenc Fejszámolási versenyt, amelyen három ezüst és egy bronzérmet szereztek iskolánk diákjai:

Dull Zsombor 3.b a 3. évfolyamosok, Csizmadia Ferenc 6.b a 6. évfolyamosok és Horváth Márton 7.a osztályos tanuló a 8. évfolyamosok (!) között 2. helyezést értek el. Fekete Milán 4.a osztályos tanuló pedig 3. lett a negyedikesek között.

versenyeredmenyek3

A Nemzetközi Kenguru matematikaversenyen a 3. évfolyamosok között, 553 diák közül Kovács Flóra 12. és Garics Olivía 18. helyezett lett. Szép teljesítményt nyújtottak még: Kiss Olivér, Garics Alíz és Szládovics Mór másodikos, valamint Vizi Botond és Wancsakovszky Zalán harmadikos tanulók.

Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítőtanáraiknak! Köszönjük munkájukat!