English Day

English Day_iskola

Múlt héten került megrendezésre az angol munkaközösség szervezésében English Day elnevezésű projektnapunk, melynek témája idén Shakespeare és a Globe Színház volt.

Ezen a napon alsósok és felsősök egyaránt ezzel a témakörrel foglalkoztak angolóráikon, színjátszás, vizualitás és nyelvi játékok formájában.
Az aulában felállítottunk egy kis színpadot, ahol jelmezek mögött is kipróbálhatták magukat a gyerekek. A felsősök nyelvi és műveltségi feladványokat tartalmazó állomásokon is tesztelték tudásukat és leleményességüket.
Valamennyi osztály részvételével összeállítottunk egy "collaboration poster"-t is, melynek közös megalkotása nemcsak jó móka, hanem szemet gyönyörködtető remekmű is lett. Rendezvényünk támogatását köszönjük az Óvoda-Iskola Telkiben Alapítványnak idén is.