Angol vers- és prózamondó verseny

IMG_20240517_153036

A májusi Iskolagyűlésen nagyon sok tanulónkat dicsértük meg és kiemelkedő eredményeiket hirdettük ki.

A sakk és a torna diákolimpia, a pátyi szavaló, a madáretető készítő, a fejszámoló, a tisztasági és dekorációs versenyek mellett az angol vers- és prózamondó verseny győzteseinek is gratuláltunk.
Idén - az immáron több mint 10 éves hagyományt folytatva - április 18-án tartottuk iskolánkban az angol vers- és prózamondó versenyt. Az alsós és felsős gyerekek nagyon lelkesen és szorgalmasan készültek a megmérettetésre. Közel 50 diák nevezett be a versenyre egy kötelező és egy választott művel. Szép, kifejező szavalásokkal örvendeztették meg a zsűrit a résztvevő gyerekek. Közel 20 oklevelet és angol nyelvű ajándékkönyvet tudtunk kiosztani a helyezést elérő tanulóknak. A nem angolos osztályok is kiemelkedően teljesítettek.
Köszönjük a gyerekek és a felkészülésüket segítő angol tanárok munkáját egyaránt.

Királyné Szabó Judit és Takáts Andrea szervező és zsűriző angol tanárok

Az évfolyamonként eredmények: