• Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
  • +26 920 810
facebook

Október 23-i megemlékezés

okt23b

Méltóképpen megemlékezett az 1956-os eseményekről az iskolaközösség. A felső tagozatosok ünnepélyét Takáts Andrea és Bajnokné Balogh Edina tanárnők állították össze, nyolcadikos tanulók szerepeltek a műsorban.

A történet felépítése, a zene, a kisfilmek kiválasztása kiváló volt. A műsorban nagyszülők visszaemlékezései is elhangzottak. Nagyon szép, megható ünnepség volt, amely nagy sikert aratott.

Az alsó tagozatosok az életkoruknak megfelelően ünnepeltek. Rövid filmet tekintettek meg, amelyet néhány évvel ezelőtt a pedagógusaink készítettek a dráma szakkörös diákjainkkal, továbbá beszélgettek az eseményekről, rajzokat készítettek. A 4.a és 4.b osztályok elhelyezték az iskola koszorúját az emlékműnél.

koszoru23