Idősek Napja

idoseknapja

Szeptember 28-án az Idősek Napja alkalmából a 2. és 3. évfolyam tanulói a pajtában köszöntötték a nyugdíjasokat.

A műsorban elhangzottak:

Miniska Zsejke: Az örök fiatalság, előadták a 3.a osztály tanulói: Pásztor Zsombor, Fazekas Áron, Hegedűs Kamilla, Münnich Áron és Lindner Zsombor

felkészítő pedagógus: Kostka Ágnes

A kínai vízhordó története, felolvasta: Takáts Dóra 3. a osztályos tanuló

felkészítő pedagógus: Kostka Ágnes

Életképek, előadták a 2.b osztály tanulói

felkészítő tanítónő: Doktor Anita

Deli Enikő: Kezek, a verset elmondták: Bendarzsevszkij Alekszej és Veres Lenke 2.a osztályos tanulók

felkészítő pedagógus: Fehér Dorina

Majd két kánon következett: Egy boszorka van és Megfogtam egy szúnyogot címmel, és Papp Lajos: Ping-pong című műve, amelyet hangszeren előadtak: Balasa Hanga, Kántor Bori, Szalai Ádám, Szládovics Mór és Végh Lujza, akik Varga Gabriella zenetanárnő tanítványai.