A 7. évfolyam kirándulása a Velencei tónál

sukoro

Október 11-én iskolánk 7. évfolyama tanulmányi kiránduláson vett részt. A kirándulás célja a Velencei tó környékének földrajzi, történelmi és kulturális emlékeinek megismerése volt. Első állomásunk a nadapi szintezési ősjegy volt.

A történelmi emlékezet és a hazafias nevelés jegyében meglátogattuk a sukorói református templomot és a pákozdi Katonai Emlékparkot is. Tiszteletünk jeléül nemzeti színű szalaggal díszített virágot vittünk a sukorói református templomba, ahol 1848. szeptember 28-án összeült a honvéd sereg haditanácsa. Utunk végén Agárdpusztán Gárdonyi Géza szülőházát látogattuk meg. Úgy véljük, hogy az évfolyam eredményes és jól sikerült kiránduláson vett részt.

Bahik Krisztina és Bajnokné Balogh Edina osztályfőnökök, Kuffler Andrásné szervező