• Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
  • +26 920 810
facebook

Regionális logikai verseny

logikai

A Biatorbágyi Innovatív Technikum és Gimnázium (BIT) vendégei voltunk, akik idén első alkalommal, hagyományteremtő szándékkal versenyt hirdettek 7. osztályos diákoknak. 

A verseny célja a logikai készségek fejlesztése játékos formában, ismerkedés a logisztikával, továbbá kapcsolatépítés a régió iskoláival. A Profi-T-Ability társasjáték versenyre iskolánkból 2 csapat nevezett, 4 lány és 4 fiú. Csapattagok: Bendarzsevszkaja  Alicia, Csernus Johanna, Pintér Panka, Sturdivant Enessa, Deme Arnold, Ispán Balázs, Tichy Áron és Rónai Csongor. A lányok továbbjutottak a döntőbe, ahol a középmezőnyben végeztek.
Nagyszerű élmény volt mindenkinek, a szervezés kifogástalan volt.
Várjuk az újabb kihívást! 

Szabó Tímea pedagógiai asszisztens