Kosárlabda - országos elődöntő ezüstérem - május 3.

kosar_maj3

Sportban a majdnem, az egyenlő a nem sikerülttel! De akkor is!

MAJDNEM SIKERÜLT a Telki Pipacsvirág Iskola 3. korcsoportos lányainak az országos kosárlabda diákolimpia döntőjébe kerülni. Mindössze 2 ponttal maradtunk alul a győztes Mezőberény csapatával szemben.

Mezőberény - Telki

(15:8; 17:11; 6:9; 4:12)

42 : 40

Álmosan, és kicsit önbizalomhiányosan vágtunk neki a meccsnek. Aztán a második félidőre alaposan feléledtünk. Felzárkóztunk, támadtunk az egyenlítésért is, de sajnos nem sikerült.

Azért elmondható, hogy mindenki pályára lépett a csapatból, és mindenki kihozta magából a legtöbbet a mérkőzés végére.

A második összecsapáson érthető módon fáradtan, és motiválatlanul léptünk a pályára. De azért itt sikerült hamarabb összekaparni magunkat.

Telki - Szeged

(12:18; 11:4; 18:2; 12:8)

53 : 32

Összeségében nem lehetünk elégedetlenek ezzel az eredménnyel sem.

Szép volt lányok!

Baranics Borka
Cserhalmi Nóra
Fülöp Zita
Horváth Léna
Ispán Petra
Kutasi Lora
Rédei Dorka (most beteg volt)
Rusvai Mira
Simon Sára
Van den Akker Lizzy
Veczán Kira
Vida Izabella
Vörös Eszter

Mint látható, mindössze 5 még jelenleg is kosarazó BSC játékosunk, néhány régebben még edzésre járó és még néhány nem is kosarazó alkotta ezt az ütőképes kis csapatot.

Karskó János