Millió lépés

milliolepes

Egy nagyon jó programra invitáltuk a kedves szülőket és tanulóinkat.

Legyen a mi iskolánk is részese az ország legnagyobb kihívásának, amelyben megmozgatjuk a diákokat, szülőket, tanárokat és mindenkit, aki aktív mozgással szeretné segíteni az iskolát. A versenyben 100 x 1 millió forint sporteszköz-támogatást sorsolnak ki az iskolák között. Ahányszor teljesíti az iskola virtuálisan az Országos Kékkört, annyiszoros a nyerési esélye a sorsoláson. Minden iskola csak egyszer nyerhet, idén legyen ez az iskola a Pipacsvirág Általános Iskola!

Töltsük le minél többen az appot és mozgásra fel!

A kihíváshoz több önkormányzat is csatlakozott, amelyek 300.000 forintot ajánlottak fel mindazoknak, akik 5-ször teljesítik az Országos Kékkör 2583 kilométeres távját!
Részleteket a www.milliolepes.hu oldalon találnak!

Mindenkinek nagyon köszönjük a közreműködést, úgy érezzük, hogy idén jó esélyekkel indulunk!

(Két évvel ezelőtt már részt vettünk hasonló kihívásban. A "Lépéssel nyerhetsz" programban az utolsó napig a mi iskolánk állt az élen, de sajnálatos módon a végső hajrában a pátyi iskola megelőzött minket.)

Matesz Mariann testnevelő tanár