MosolyManók: jótékonysági felhívás

MosolyManok

A tavalyi év sikerét folytatva, idén is szeretnénk felhívni a Szülők és a Tanulók figyelmét egy jótékonysági gyűjtésre. Köszönünk szépen minden felajánlást!

Tisztelt Szülők és Kedves Tanulók!

Iskolánk tavaly már rendkívül sikeresen csatlakozott a Pont Velem Okos Program

„VARÁZSOLJ MOSOLYT EGY TÁRSAD ARCÁRA” című felhívásra és 114 doboz ajándékot gyűjtöttünk össze közösen.

Kérjük, ha módjukban áll, idén is fogjunk össze és tegyük boldogabbá a rászoruló gyermekek karácsonyát.

Hogyan tudnak segíteni?

Használt, de jó állapotú játékokat várunk, szépen becsomagolt cipősdobozban.

A csomagok maximális mérete: 50 X 50 X 50 cm méretűek lehetnek. A küldemények kizárólag postai feldolgozásra alkalmas, ragasztószalaggal lezárt-leragasztott, sérülésmentes kartondobozba tegyék.

Kérjük, hogy NE tegyenek a dobozra masnit vagy szalagot!

Rá kell írni a dobozra, hogy milyen NEMŰ és KORÚ gyermeket kívánnak megajándékozni.

Az ajándékokat 2022. december 05-ig várjuk az igazgatóhelyettesi irodába.

Szeretnénk minél szélesebb körben megtapasztaltatni a tanulóinkkal az önzetlen segítségnyújtás érzését, örömét.

A MosolyManók akcióban az összegyűjtött ajándékokat a Máltai Szeretetszolgálat a GLS Hungary szolgáltató segítségével juttatja el a rászoruló gyermekek részére.

Turcsányiné Dósa Renáta

és