Kiállítás az iskola 20 éves évfordulójára

1655037942813Az iskola fennállásának 20 éves évfordulója tiszteletére kiállítás nyílt tanulóink fotó- és rajzpályázataiból. Legnagyobb örömünkre az ünnepélyes megnyitóra több mint 120 pályamunka érkezett!

Köszönjük a diákok lelkesedését és fantasztikus alkotásait.

Továbbá köszönjük Szigeti Antal Úrnak, hogy hagyományteremtő céllal bemutatta nyolcadikos tanulóinknak a Kodolányi Házban található helytörténeti gyűjteményt, és a rendkívül gazdag anyagból rendelkezésünkre bocsájtott számos dokumentumot. Ezek közül érdekességképpen kiemeljük a pipacsos képet, amely akkor készült, amikor az iskola épületének építése még nem kezdődött meg a hatalmas pipacsmezőn.