Angol nyelvű vers- és prózamondó verseny

angolproza1
English Poem Reciting Competition April 2022 and Quizzeng - Április 12-én került megrendezésre iskolánkban az angol versmondó verseny két év kihagyás után.

Közel hetven lelkes gyermek vett részt a megmérettetésen elsőtől a hetedik évfolyamig, akik között több mint harminc díjat osztottunk ki. Köszönjük a résztvevők áldozatos munkáját.

A versenyről egy rövid kisfilmet találhatnak a honlapunkon az English Corner alatt, az alábbi linken:

English corner (telki.hu)

angolproza2

Egy másik angolos versenyen, a "Quizzeng"-en is nagyon szépen szerepeltek tanulóink. Ez egy október óta tartó 6 fordulós online verseny volt, ami április elejéig tartott, és a következő eredménnyel zárult:

Exciteng 3-5 emelt szint:
- Fogazzaro Elisa - 1. hely
- Gerván Bence - 2. hely
- Petrényi Szonja - 4. hely
- Márkli Abigél - 9. hely
- Kócsi Vivien - 11. hely

Exciteng 6-8 emelt szint:

- Winter Henrik - 3. hely

Gratulálunk a kitartó gyermekeknek és köszönet az őket támogató kollégáknak!!!

Angol nyelvi munkaközösség