Műanyagok szelektív gyűjtése minden tanteremben

szelektiv
Az iskola közösségi tereiben 2019. májusától gyűjtjük szelektíven a papír és műanyag hulladékot.

A tavalyi évben, az Embassy of the United States of America (Amerikai Egyesült Államok Nagykövetsége) támogatása által valósult meg az a projekt, amely lehetővé tette, hogy pontosan egy éve minden tantermünkben szelektíven gyűjtik tanulóink és tanáraink a műanyag és fém hulladékot.

A Recobin edényeket a diákok díszítették ’ökosan’ a rajz és technika órákon, köszönjük a kreatív alkotómunkájukat és a szaktanárok koordinálását is. Köszönjük a Diákönkormányzatnak, hogy aktív segítője a szelektív gyűjtésnek és szervezési feladatoknak.

A projekt bemutatása itt érhető el.

Freili Szilvia
a projekt iskolai koordinátora