Hulladékcsökkentési hét 2021

hulladek
Az idei évben a körkörös gazdaságok jelentőségéről beszéltünk a 7-8. évfolyamokon. A hulladékhasznosítási ötletelésbe azonban az iskola minden tanulóját bevontuk.

Az otthon talált hulladékokból diákjaink használati vagy dísztárgyat – többnyire már az advent és karácsony jegyében-készítettek. Az alkotásokból kiállítást rendeztünk be az aulában és a könyvtárban. Több, mint 60 hulladékból újragondolt tárgy érkezett.

A kiállítás tovább inspirálta a gyerekeket és két héten át folyamatosan születtek újabb felhasználási ötletek. Kiemelkedő gondossággal készült a 2.b, 3.b, 4.b, 7.a, 7.b és 8.c osztály.

Hulladékcsökkentési hét 2021.pptx

Freili Szilvia