Hull a pelyhes fehér hó, jöjj el kedves Télapó…

IMG_0540

Egy évnyi várakozás után ismét eljött december 6-a, amikor is a Mikulás ellátogatott a Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskolába.

Volt zsákjában minden jó, hogy csak egy pár „ajándékot” említsek, a kisebbeknek mesenézés az aulában, a nagyobbaknak szaloncukorosztás érkezéskor, hagyományos Mikulás-túra a faluban. Ezenfelül minden osztályba személyesen is ellátogatott a Télapó, hogy a gyermekeket megajándékozza édességgel és gyümölccsel.

Ezúton szeretném megköszönni az Óvoda-Iskola Telkiben Alapítvány segítségét. Nélkülük nem lett volna ennyire édes az ünnepünk. Köszönjük.

Doktor Anita

IMG_0535(1)