• Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
  • +26 920 810
facebook

DÖK-nap

dok-nap

Az idei tanévben június 14-én szerveztük meg a DÖK napot. A felsős évfolyamok tájékozódási versenyen vettek részt. A lehető legrövidebb idő alatt kellett végighaladni az Öreg Tölgy Erdei  Tanösvényen.

A túrát, az egyes állomásokra kihelyezett feladatokkal nehezítettük, melyeket QR kódok leolvasásával kaptak kézhez a gyerekek. Minden osztály sikeresen teljesítette a kihívást. A legjobb eredményt a 8.BD osztály érte el. Őket követte az 5.A, és az 5. B osztály. Összességében jó játék és élmény volt a nehezített tanév után. 

Gratulálunk a nyerteseknek és az összes résztvevőnek!

A második feladat megoldása a győztes csapat által.

(Csapatkép háttérben a Zsámbéki-medencével.)