Felsős farsang

2020 február 14-én, pénteken tartotta hagyományos farsangját a felső tagozat. Újdonsága volt a rendezvénynek, hogy az iskola diákönkormányzata szervezte.

A gyerekek nagy lelkesedéssel és felelősséggel végezték a feladatukat. Támogatókat kerestek a tombolához és szervezték az osztályok programját.

Az 5. és 6. évfolyam feladata volt , hogy az osztályok egyik fele különböző korok divatját és zenét bemutassa  illetve az osztály másik fele játékos vetélkedőn vegyen részt.

A 7. évfolyam a büfét szervezte , a 8. évfolyam az 5.6. évfolyamot segítette a felkészülésben.

Külön öröm volt , hogy sok diákunk részt vett a farsangon és a gyerekek visszajelzése szerint nagyon jól érezték magukat. Ez volt a célunk és reméljük jövőre is ilyen jó hangulatú mulatságot sikerül szervezni.

Végül ,de nem utolsó sorban ismertetjük támogatóink hosszú sorát , akiknek ezúton is szeretnénk megköszönni támogatásukat amivel farsangunk színvonalát emelték és nagy örömet szereztek a gyerekeknek.

Kuffler Andrásné
Diákönkormányzat patronáló tanára

Támogatóink:

1. Alapítvány a Telki Iskoláért és Óvodáért
  2. Milesz Sándor FLP
  3. Telki Kovászda /Kirschner Anita/
  4. Andrásik Attila /Hotel President Budapest, /Mozart Hotel Group/
  5. Telki Pékség , Muskátli u.
  6. Csehülünk Kisvendéglő
  7. Papírbolt , Muskátli u.
  8. Kalifa /Bodnár Dóra szervezése/
  9. Spulni Ruhajavító , Muskátli u. /Antal Zsuzsanna/