Házi ping-pong bajnokság

Az őszi szünet előtti utolsó tanítási napon ping-pong házi bajnokságot szerveztünk. A versenyen a 3-8. osztályok képviseltették magukat, közel 100 tanuló.

A 3-4. évfolyamon 32 tanulóból Hidas Botond (4.a) szerezte meg az első helyezést Taksonyi Zalán (4.a) és Gerván Bence (3. b) előtt.

Az 5. évfolyamon (21 tanulóból) Balázsi Zoltán utasította maga mögé a második helyezett Kocsis Donátot és a 3. helyezett Szendrényi Áront. Mindhárman 5. a osztályos tanulók.

A 6. évfolyamon első lett Győrffy Ákos (6.a), aki Martinák Mátét és Molnár Pétert (mindketten 6.b) előzte meg.

Az utolsó órán a legnagyobbak mérték össze tudásukat. Első helyezést ért el Fülöp Ádám (7.a), második Csanády Boldizsár (7.bd) és harmadik helyezett Molnár Tamás (8.a).

Gratulálunk a győzteseknek a sikeres szerepléshez!