• Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
  • +26 920 810
facebook

Kedves Szülők!

Szeretnénk Önöket tájékoztatni az iskolában zajló fejlesztésekről.

Az Önkormányzat jóvoltából épül - szépül iskolánk, és év végére egy zeneteremmel leszünk gazdagabbak. Az építkezés az aula mögötti belső udvaron (átriumban) történik, de egy földszinti tantermünket is érinti. Az elkövetkező hónapokban lesznek átmeneti lezárások az iskola földszintjén, de természetesen a gyerekek biztonságát elsődlegesen szem előtt tartva történik a felújítás.

Bár az építkezés járhat kellemetlenségekkel (zajra és porra számítunk), örömmel és izgatottan várjuk az új terem kialakítását, amelyért előre is köszönetet mondunk az Önkormányzatnak. 

Az építési munkálatok ellenére készen állunk a tanévkezdésre, és  nagy-nagy szeretettel várjuk a gyerekeket!

 
Vezetőség