• Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
  • +26 920 810
facebook

Telki diákok lettek a tankerület legjobb fejszámolói

Idén első alkalommal – hagyományteremtő céllal – került megrendezésre a Tárnoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola szervezésében, az Érdi Tankerületi Központ által támogatott Pataki Ferenc Fejszámolási Verseny. A hazánk nemrég elhunyt fejszámoló művészének emléket állító verseny célja a 3.-8. osztályos tanulók számolási készségének fejlesztése.

A verseny döntőjére iskolánként és évfolyamonként egy-egy tanulót lehetett nevezni, az iskolai előválogató eredményének függvényében. A május 2-i döntőn iskolánk tanulói nagyon szép sikereket értek el.

Csizmadia Ferenc 3. évfolyamos tanuló 2. helyezést, Kemenczei Dalma 4. évfolyamos tanulónk 1. helyezést, Lengyel Maja az 5. évfolyamosok között 1. helyezést, Dorozsmai Gergő 7. évfolyamos diákunk 1. helyezést, Németh Martin a 8. évfolyamosok között 3. helyezést szerzett.

 

Gratulálunk a kimagasló eredményekhez!