Sikerek a Bolyai Természettudományi Csapatversenyen

Idén is teljes férőhellyel - 54 csapatot fogadtunk és koordináltunk iskolánkban -, rendeztük meg a Bolyai Természettudományi Csapatverseny I. fordulóját. A versenyre 17 saját csapattal neveztünk.

Három „természettudós” tanulócsoportunk kimagasló eredményt ért el a Nyugat Pest megye régióban.

Budapesten ünnepélyes keretek között vehette át oklevelét és ajándékait a 4. helyezett csapat, 7.cb osztályos fiúk: Ács Gergő. Kis Levente, Rapai Péter és Thirring Gusztáv.

A 8. helyen végzett a 7.a osztály lány csapata: Cadiou Emma, Bors Emma és Nagy Míra.

A felsős évfolyam felkészítő tanárai Kuffler Andrásné és Freili Szilvia voltak.

A legfiatalabbak közül 7. helyezett lett a 3.b osztály csapata: Csábi Csanád, Kis Botond, Pallos Kata és Nagy Csilla, felkészítő tanáruk Kocsis Tímea volt.

Köszönjük szépen a jó szereplést a tanulóknak. További sikereket kívánunk a következő években is!