Élménybeszámoló a pályaorientációs napról

Az osztályunk és mi is nagyon élveztük a túrát az Euroskills kiállításra. A buszos utazás és a milliárdnyi gyerek látványa a helyszínen is kifejezetten látványos és felemelő érzés volt.

Térkép segítségével könnyen megtaláltuk a bennünket érdeklő standokat. A szakmájukat kiválóan ismerő mestereket kifaggattuk és izgalmas interaktív foglalkozások keretében az eszközeiket is megismerhettük.

Osztálytársaimmal több ’fogunkra való’ kiállító helyet találtunk. Sikerült beszereznünk néhány iskolai ajánlatot és jelentkezési lapot is.

Sajnos, rövidnek találtuk az időt, amit a tájékozódással tölthettünk. Az odavezető úton a várakozás izgalmától, a visszaúton pedig a tapasztalatok és élmények megosztásától volt hangos a busz.

Az Euroskills kiállítás sokak véleményét megváltoztatta a jövőbeni iskolájukról. Nagyon élveztük a programot és hasznos információkat szereztünk.

Barabás Kiss Zétény, Ondruss Gergő 8.ab