• Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
  • +26 920 810
facebook

Aromaterápia a családban - előadás

Hogyan készítsük fel gyermekeinket és családunkat az ősztől-tavaszig tartó időszakban legmagasabb számban előforduló alsó-, felsőlégúti és más vírusok, baktériumok, gombák okozta betegségek megelőzésében?

Milyen gyakori testi panaszok, akut és krónikus betegségek kezelhetők az aromaterápiával?


Az aromaterápia milyen terápiás hatásai révén járul hozzá mindennapi életminőségünk javításhoz?


Az aromaterápia, amely az esszenciális olajokat használja a betegségek megelőzésében, és az akut vagy krónikus betegségek gyógyításában, 4-5000 éves múltra tekint vissza, hiszen már az ókorban is alkalmazták. Számos, világszerte elvégzett tudományos klinikai és laboratóriumi vizsgálat igazolja az aromaterápia egészségmegőrző és komplex terápiás hatását.

Az előadás helyszíne: Telki Hold Otthon

Cím: 2089 Telki, Kórház fasor 1.

 

Regisztráció, üdvözlő esszencia kóstoló: csütörtök, 17.45-kor

Előadás Kezdésének időpontja: 18 óra

 

Regisztráció:
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.  vagy
SMS: +36 20 420 4327
Maximum létszám: 35 fő