Angol nyelvű vers- és prózamondó verseny

alsosvers1

Már sokadik éve rendeztük meg áprilisban iskolánkban az angol vers- és prózamondó versenyt. Ez az esemény már hagyománnyá vált nálunk. Idén majdnem 50 gyerek vett részt színvonalas előadásokkal a versenyen.

Mottónk, hogy a versmondás akkor jó, ha az előadó érzései megmutatkoznak a szavalásban. Fontos a gesztusok használata, illetve a hanggal való játék. A közönség lekötése illetve megnevettetése is kulcsfontosságú szempont volt az értékelésnél. A lelkiismeretesen felkészült gyerekek igazán különlegessé varázsolták az eseményt idegennyelvű produkcióikkal. Köszönjük nekik és az őket segítő szülőknek a befektetett sok munkát.

Takáts Andi és Király Judit néni, felkészítő angoltanárok és egyben a verseny bírái.

alsosvers2

felsosvers1

felsosvers2

Kiemelkedő teljesítményt nyújtottak az alábbi tanulók, akik könyvjutalomban, oklevélben részesültek:

1.b osztály: Ferenczi Réka, Nagy Maximilián Bruno és Csobán Csanád

Incze Blanka és Hegyi Bettina 5.a

Fazekas Gerda és Simon Dénes 6.c

Vida Lilla 7.b

Gratulálunk és további sikereket kívánunk!