Fizikaverseny 3. hely!

fizikaverseny
Nagyon büszkék vagyunk nyolcadikos tanulóinkra, Bánfi Barnabásra, Bánás Wendelre, Lengyel Martinra és Kis Botondra, akik 3. helyezést értek el A Muki bácsi - Mutatós Kísérletek - Bárki Csinálhatja - Fizikai Kísérletek Versenye Pest vármegyei döntőjében.

Saját készítésű eszközökkel érdekes kísérleteket mutattak be a megmérettetés során. A hetedikes lányok - Bendarzsevszkaja Alicia, Csernus Johanna, Kiss Alíz és Weiser Nóra - szintén kiemelkedő eredményt értek el, amiért dicséretet kaptak. Gratulálunk a szép sikerhez és köszönjük Csernátoni Aranka fizikatanár felkészítő munkáját!

(Alíz és Barnabás a fényképezkedéskor sajnos nem voltak jelen.)