Együttműködés a Kodolányi János Közösségi Házzal

kodolanyi

Kodolányi János Közösségi Ház és Könyvtárral szoros az együttműködése az iskolánknak. Pályázat útján nyertek számunkra több ingyenes programot, pl.: János vitéz (h)arcai - interaktív, komplex múzeumpedagógiai foglalkozást. Ezen négy osztály vett részt. Továbbá filmklubot is szerveznek nekünk február-márciusban 5 alkalommal a Magyar Nemzeti Filmarchívum támogatásával.

A nyolcadikosok számára pedig előkészületben: Örökítsd meg a jelent a jövőnek! (a Magyar Nemzeti Levéltár programja).

Doktor Anita a 2.b osztályfőnöke:
A Kodolányi János Művelődési Ház és Könyvtár szervezésében, 2024.02.13-án, részt vehettünk egy interaktív előadáson, ahol Petőfi Sándor: János vitéz című művét dolgozták fel az előadók a 2. évfolyamos diákokkal. A kép is igazolja, hogy nagyon élveztük a műsort.