Fantasztikus sikerek a Zrínyi Ilona matematikaverseny Dél-Pest vármegyei fordulójában

eredmenyes

Iskolánk tanulói nagyon szép eredményeket értek el a Zrínyi Ilona matematikaverseny Dél-Pest vármegyei fordulójában.

kovacsflora
A legeredményesebb versenyző Kovács Flóra, aki a negyedikesek között 1. helyen végzett.

Nádasi Vivien 8.b osztályos tanuló 2., Brickner Marcell 6.c osztályos tanuló 3., Lindner Zsombor 2.a osztályos tanuló 8. és Cserhalmi Ádám 8.a osztályos tanuló 11. helyet szerezte meg.

Továbbá 2. lett a nyolcadikosok csapata: Nádasi Vivien, Cserhalmi Ádám és Horváth Márton.

Gratulálunk a fantasztikus eredményekhez!

Köszönjük szépen a felkészítő tanárok, Ispán Marietta, Kostka Ágnes és Sütő István munkáját!