Tea party az iskolában

teaparty
Az őszi szünet előtt angol Tea party-ra invitáltuk az iskola valamennyi tanulóját. Az alsó tagozatos diákok teázásához meglepetés vendégek is érkeztek.

Nyolcadikosaink alakításában elsőként Mr. Bean figurája kopogtatott be hozzájuk, majd sorban további hírességek tették tiszteletüket, Harry Potter, J.K. Rowling, Jamie Oliver és David Beckham, valamennyien érdekes sztorikkal és a teázáshoz szükséges hozzávalókkal érkeztek. A Királynő és guard-jai megkülönböztetett figyelmet kaptak.

A felső tagozatos tanulóknak csapatban, játékos, brit kultúrával kapcsolatos feladatokon keresztül kellett bizonyítaniuk tájékozottságukat és nyelvi tudásukat. A Buckingham Palotában  királyi fogadtatásban volt részük és egy csésze tea mellett még a testőrök megnevettetésére is próbát tehettek.

A rendezvény az angol nyelvi munkaközösség és a 8.bd osztály szervezésében, az Óvoda-Iskola Telkiben Alapítvány támogatásával valósult meg.

Lukács Frida

Videó: Tea party