Új, multifunkciós nagyteremmel gazdagodott az iskola

iskolabovites_ii

A Nemzeti Sportközpontok kezelésében és teljes körű állami finanszírozásban 2020 nyarának végére megvalósult a Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola bővítésének második üteme.

Az első ütemben megépültek a két szárnyon az emeletráépítések, most pedig az első átrium beépítése révén egy multifunkciós, igény esetén kettéosztható, egyben pedig akár 60 diáknak helyet adó nagyterem jött létre.

A mintegy 130 millió forint értékű, teljes egészében állami forrásból létrejövő épületrész az összevont és rendes órákon, vetítéseken, énekkari próbákon kívül alkalmas iskolai rendezvények lebonyolítására is.

iskolabovites_iib

iskolabovites_iic