2017. július 26. szerda
   Anna és Anikó napja van Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola - Telki  
suli_10.jpg
 

Eredményeink

2012/2013-as tanév

Verseny

Diák neve

Felkészítő tanár

Helyezés

Járási Sakk Diákolimpia, Budakeszi (2013 január)

II. korcsoport fiúk

Szabolcsi László

Barta Péter

Láng Barnabás 

Danics Simon 

Pregitzer György

2. hely

3. hely

4. hely

5. hely

Járási Sakk Diákolimpia, Budakeszi (2013. január)

II. korcsoport lányok

Persányi Nóra

Moore Annika 

Debreczeny Luca

Pregitzer György

1. hely

2. hely

4. hely

Járási Sakk Diákolimpia, Budakeszi (2013 január)

I. korcsoport fiúk

Persányi Barnabás

Csanády Zsombor

Láng Bertalan 

Pregitzer György

1. hely

4. hely

5. hely

Sakk Rapid Európa Bajnokság, Bosznia-Hercegovina (2012)

 

Persányi Nóra Pregitzer György 6. hely

Sakk Rapid Európa Bajnokság, Bosznia-Hercegovina (2012)

 

Persányi Barnabás Pregitzer György 7. hely

Országos Korcsoportos Villám Sakkbajnokság, Balatonlelle (2012)

 

Persányi Barnabás Pregitzer György 4. hely

Országos Korcsoportos Villám Sakkbajnokság, Balatonlelle (2012)

Persányi Nóra Pregitzer György 3.hely

Megyei angol vers- és prózamondó verseny

(5. évfolyam)

Hajdú Nelli

Csákvári Anna

Bahik Krisztina

1. hely

3. hely

Megyei angol vers- és prózamondó verseny

(7. évfolyam)

Szobi Csongor

Sipkovits Viktória

Ziger Erika

Vinczéné Takáts Andrea

4. hely

7. hely

Megyei angol vers- és prózamondó verseny

(8. évfolyam)

Arató Rebecca

Püsök Cintia

Bahik Krisztina

Vinczéné Takáts Andrea

6. hely

7. hely

Országos Nyílt Egyéni Mikulás Kupa Persányi Barnabásnak
(I. korcsoport)
Pregitzer György 1. hely
Országos Nyílt Egyéni Mikulás Kupa Persányi Nórának
(II. korcsoport)
Pregitzer György 1. hely
Szent Erzsébet Sakk Csapatbajnokság

Telki I.-es csapat:

Persányi Nóra,
Persányi Barnabás,
Danics Simon

Pregitzer György 2. hely
Szent Erzsébet Sakk Csapatbajnokság

Páty-Telki vegyes csapat:

Fodor Gergő,
Király Regő,
Moore Annika

Pregitzer György 4. hely
Szent Erzsébet Sakk Csapatbajnokság

Telki II.-es csapatunk:

Portik Gergő,
Földvári-Nagy Csepke,
Drahos Nóra

Pregitzer György 5. hely

Bolyai Matematika
Csapatverseny

6. évfolyam

Bíró Bálint
Bedő Lőrinc
Demeter Botond
Nagy Gergely

Kemény Bernadett

6. hely

Bolyai Matematika
Csapatverseny

6. évfolyam

Göde Anna
Kosztricz Máté
Nagy Borbála
Kálmán Eszter

Pusztainé Virág Anna

15. hely

Bolyai Matematika
Csapatverseny

4. évfolyam

Persányi Nóra
Földvári-Nagy Csepke
Moore Annika
Farkas Tamás

Leveleki Kinga

19. hely

Bolyai Matematika
Csapatverseny

5. évfolyam

Benkő Sára
Csákvári Anna
Ráduly Nóra
Hajdu Nelli

Soltész-Molnár Edit 21. hely

Bolyai Matematika
Csapatverseny

8. évfolyam

Hajdu Frida
Pásztor Csenge
Pásztor Bence
Takács Máté

Pusztainé Virág Anna

22. hely

Bolyai Matematika
Csapatverseny

5. évfolyam

Ács Máté
Bognár Tamás
Egei Balázs
Both Roland

Soltész-Molnár Edit

26. hely

Bolyai Matematika
Csapatverseny

5. évfolyam

Mészárik Márk
Szombati Márton
Rékasi Zsigmond
Haynes Marcus

Soltész-Molnár Edit

38. hely

Bolyai Matematika
Csapatverseny

7. évfolyam

Sipkovits Viktória
Császi Anna
Baksay Lilla

Soltész-Molnár Edit 52. hely

Bolyai Matematika
Csapatverseny

4. évfolyam

Heim Nóra
Proszenyák Dalma
Danics Simon
Barta Péter

Kotska Ágnes

53. hely

Bolyai Matematika
Csapatverseny

4. évfolyam

Dorozsmai Márk
Kaszás Dávid
Lázár Rebeka
Tóth Lilla

Haasné Varga Erzsébet

97. hely

 

2011/ 2012-es tanév

Verseny

Diák neve

Felkészítő pedagógus

Helyezés

Országos Angol Nyelvi Olvasóverseny (EngRead) Darab Szabina (8.b) Bahik Krisztina Az eredménye alapján továbbjutott az országos, debreceni döntőbe.
Megyei angol nyelvű vers és prózamondó verseny

8. évfolyam

Barsi Laura (8.a)

Homolya Vera

II. hely

Schmaus Dóri (8.a) Homolya Vera III. hely
Megyei angol nyelvű vers és prózamondó verseny

7. évfolyam

Szitás-Kiss Vanda

Bahik Krisztina

II. hely

Takács Máté Vinczéné Takáts Andrea IV. hely
Megyei angol nyelvű vers és prózamondó verseny

6. évfolyam

 

Farkas Emma (6.b)

Ziger Erika

 

I. hely

Sipkovits Viktória (6.b) Vinczéné Takáts Andrea VI. hely

Komplex angol verseny

Danóczy Blanka

Farkas Emma

Nagy Borbála

Péterfi Dóra

Ziger Erika

Homolya Vera

angol munkaközösség

I. hely

Bolyai Matematika

Csapatverseny

7.

Pásztor Csenge

Pásztor Bence

Hajdu Frida

Hollós Dani

 

Pusztainé Virág Anna

II. hely

Bolyai Matematika

Csapatverseny

Török Luca

Schmaus Dóra

Király Kata

Heiler Ivett

Soltész – Molnár Edit

VI. hely

Bolyai Magyar Csapatverseny

8.a

 Barsi Laura

Barta Boglárka, Kertész Júlia,

Táncsics Jázmin

Csáforda Rita

III. hely

Bolyai Magyar Csapatverseny

8.b

Koltai Beatrix,

Kubinyi Anna,

Kubinyi Zita,

Rémai Lili

Csáforda Rita

V. hely

„Az én otthonom”

rajzpályázat

Svercsók Bernadett

Maronicsné Dávid Anna

Külön díj

Házi szépíró verseny

2.évfolyam

Hováth Anna

Fekete – Nagy Irén

I. hely

Halász Csenge

Szombati Berta

Csörgőné Szőnyegi Viktória

Fekete – Nagy Irén

II. hely

Benkő Dorina

Molnár Ingrid

Csörgőné Szőnyegi Viktória

Fekete – Nagy Irén

III. hely

Házi szépíró verseny

3.évfolyam

Konrádi Kira

Haasné Varga Erzsébet

I. hely

Persányi Nóra

Cellér Dorka

Leveleki Kinga

Haasné Varga Erzsébet

II. hely

Majtényi Laura

Telihay Ádám

Kostka Ágnes

Leveleki Kinga

III. hely

Házi szépíró verseny

4.évfolyam

Illés Lili

Karizs Krisztina

I. hely

Benkő Sára

Balog Sára

Karizs Krisztina

Dorogi Lilla

II. hely

Hajdu Nelli

Karizs Krisztina

III. hely

Házi Olvasási Verseny

2. évfolyam

Dávid Zsófia

Hajdú Ildikó

I. hely

Balogh Réka

Csörgőné Szőnyegi Viktória

II. hely

Bakonyi Boglárka

Csörgőné Szőnyegi Viktória

III. hely

Házi Olvasási Verseny

3. évfolyam

Proszenyák Dalma

Karizs Krisztina

I. hely

Ungár Éva

Haasné Varga Erzsébet

I. hely

Lázár Rebeka

Haasné Varga Erzsébet

II. hely

Persányi Nóra

Leveleki Kinga

II. hely

Farkas Tamás

Leveleki Kinga

III. hely

Házi Olvasási Verseny

4. évfolyam

Kun Klaudia

Dorogi Lilla

I. hely

Proszenyák Nándor

Karizs Krisztina

II. hely

Ács Máté

Karisz Krisztina

II. hely

Sakk Körzeti Diákolimpia

Persányi Nóra

Pregitzer György

II. hely

Földvári Nagy Cseppke

Pregitzer György

III. hely

Persányi Barnabás

Pregitzer György

II. hely

Sakk Körzeti Diákolimpia

Összesített Csapatverseny

 Bedő Gergő,

Persányi Nóra,

Persányi Barnabás

Pregitzer György

III. hely

Megyei Sakk Diákolimpia

Persányi Barnabás

Pregitzer György

II. hely

Angol vers és prózamondó verseny továbbjutói a megyei fordulóra

Sipkovits Viktória

Farkas Emma

Vinczéné Takáts Andrea

Ziger Erika

I.hely

Szitás Kiss Vanda

Takács Máté

Bahik Krisztina

Vinczéné Takáts Andrea

I.hely

Barsi Laura

Schmaus Dóra

Homolya Vera

Homolya Vera

I.hely

Zrínyi Ilona Megyei Matematika Verseny

Nagy Borbála

Pusztainé Virág Anna

I.hely

(továbbjutott az országos versenyre)

Zrínyi Ilona Megyei Matematika Verseny

Ungár Éva

Haasné Varga Erzsébet

III. hely

Farkas Tamás

Leveleki Kinga

IV. hely

Zrínyi Ilona Megyei Matematika

Csapatverseny

Ungár Éva

Farkas Tamás

Moore Annika

Haasné Varga Erzsébet

Leveleki Kinga

I. hely

National Geographic

Foto pályázat

Schmaus Dóra két képe került fel a NG honlapjára

 

 

Lotz Helyesírási Verseny – Pest megye

Kubinyi Anna

Csáforda Rita

VI. hely

Török Luca

Csáforda Rita

VII. hely

Heiler Ivett

Csáforda Rita

VII. hely

Országos Angol Nyelvi Olvasóverseny (EngRead)

Szitás Kiss Vanda

Arató Rebeka

Schmaus Dóra

Kubinyi Anna

Kubinyi Zita

Magdali Alexandra

Koltai Bea

Táncsics Jázmin

Fornet Fanni

Darab Szabina

Bartha Boglárka

Homolya Vera

Bahik Krisztina

Az eredmények alapján továbbjutottak a verseny második fordulójába.

 

Az iskola elérhetősége

Hívószámok: 
26/920-810, 
fax 26/920-811

Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyezned kell a JavaScript használatát.  

Igazgató telefonszáma: 
06/26-920-812
Dudits Krisztina

Iskolapszichológus:  
06/70-397-1292 Szűcs Imre Lóránt

iskolapszichologia.hu
Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyezned kell a JavaScript használatát.

Logopédus:  
Jakab Réka: 06204853676
Lajos Tünde: 06204356410

Fejlesztő pedagógus
Oros Éva:   06204626019

Terembérlés:  
26/920-800 Telki Önkormányzata

  

Tanulási, sportolási lehetőségek

Európai Nyelvek Stúdiója:
1-266-3889 Gábor Erika

Telki SE:
06/30-914-1636 Móczár Balázs


Nevelési tanácsadó:
Trenscsánszky Magdolna
+36208233352

 

Orvosi ellátás

Iskolaorvos: 
06/26- 371-073 Dr. Móré Katalin
 
Védőnő: 
06/70-428 1836 Farkasné Gaál Gabriella
Kedd: 8-10h 

Hasznos címek

Nemzeti Erőforrás Minisztérium
 

Oktatási Hivatal
 

Pedagógusok Szakszervezete
 

Pest Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Budapesti tagintézmény
1077, Budapest, Dohány utca 54.
Telefon:1/321-0059
 


Az iskola és az óvoda támogatását csak a Te segítségeddel folytathatjuk!
Kérjük, segítsd munkánkat adód 1%-ával!
Adószámunk: 19186247-1-13

www.telkigyerekalapitvany.hu


  © 2012 Telki Község Önkormányzata  |  Impresszum  |  Adatvédelem