• Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
  • +26 920 810
facebook

A Kiss Zenede újévi koncertje

A karácsonyi időszakban már lázasan készülődtek a Kiss Zenede Alapfokú Művészeti Iskola növendékei és tanárai a januárban megrendezett újévi koncertre. Az előadás a Telki Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola aulájában kapott helyet, mely teljesen megtelt a hozzátartozókkal, érdeklődőkkel. Nem is csoda, hogy ilyen sokan voltak kíváncsiak a gyermekek előadására, hisz az iskola csengett a szebbnél szebb színvonalas műsorszámoktól, érződött, hogy a növendékek szívből játszottak.Koncertünket a telki iskola vezetőségének tagjai is megtisztelték, többek közt Farkas Judit igazgató és Toldi Szilvia igazgató-helyettes. Ezúton is szeretnénk megköszönni nekik a helyszín biztosítását és támogató hozzáállásukat!

Tóth Luca Réka