• Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
  • +26 920 810
facebook

Cserediákok Telkin

Nagy volt az izgalom és a készülődés az elmúlt pénteken, hiszen eljött a régen várt nap, amikor kis hazánk más szegletéből érkezett 44 diák Telkire az iskolánkba. Sajnos az idő borongósra, sőt annyira csapadékosra váltott, hogy pár óra leforgása alatt voltunk kénytelenek megváltoztatni a tervezett programokat. Kollégáinknak hála, a vendégek érkezésére berendezett játéktér várt mindenkit iskolánk arénájában. Később az informatika teremben kínáltuk fel megoldásra quizizz feladatainkat, majd moziba invitáltuk a jánosházi gyermekeket, pedagógusokat. A film után igen-igen jó hangulatban láttunk neki az uzsonnának, ami a pizzákon kívül hűsítő fagylalttal is csábított bennünket. Végül közös "focibajnoksággal" zártuk a napot. 

Mindannyiunk számára tanulságos, érdekes és szép emlék marad ez a találkozó.