Tanulmányi versenyek

Versenyeredmények

Hatalmas siker a Sakk Diákolimpia egyéni fordulójában! Országos bajnokként köszöntjük Persányi Bálintot! Szívből gratulálunk Neki!

A 2018.február 8-án megrendezett angol szavalóverseny eredményei

Az iskolai Simonyi helyesírási verseny helyezései

A 2018. február 3-án rendezett Pest megyei Sakk Diákolimpia kiemelkedő eredményei

Matek

Holló Martin a Zrínyi matematika versenyen ezüstérmes helyezést ért el!

A 2017-es Bolyai Matematika Csapatversenyen a Délnyugat Pest megyei fordulóban 3. helyezést ért el a Nem tudom csapat.

A csapat tagjai: Láng Borbála (4.c), Máté Pálmai Benedek (4.c), Tichy Máté (4.c) és Horváth Zoltán (4.a) osztályos tanulók

Gratulálunk!

Sakk

A százhalombattai Mikulás Sakkversenyen az alsó tagozatosok között első helyen végzett Persányi Bálint és harmadik helyen végzett Móczár Sebestyén, mindketten 4.a osztályos tanulók.

Eredményükhöz gratulálunk és további sikereket kívánunk!